Woon- en Zorgcentrum de Bekelaar - Kliniekstraat 2 - 3920 Lommel ; tel 011 54 95 00 ; info@debekelaar.be

Wie is wie

Directeur

  Tom Houthuys
   thouthuys@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.500

Verantwoordelijke bewonerszorg en kwaliteitscoördinator

  Carina Bergmans
   cbergmans@debekelaar.be
     Telefoon: 011/569.636

Afdelingshoofden

  Ilse Waelburgs
   iwaelburgs@debekelaar.be
     Telefoon: 011/569.624

  Wendy Hendrikx
   whendrikx@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.624

  Renschke Tophoven (adjunct-afdelingshoofd)
   rtophoven@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.567

Administratie

  Jan Bressers
   jbressers@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.500
  Linda Emmers
   lemmers@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.500

Sociale dienst

  Marlies De Langhe
   socialedienst@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.517

Verantwoordelijke keuken

  Dirk Timmermans
   dtimmermans@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.527

Verantwoordelijke schoonmaakdienst

  Daisy Borghs
   dborghs@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.528

Paramedici

  Marlies De Langhe, ergotherapeute
   mdelanghe@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.517
  Lut Poorters, ergotherapeute
   lpoorters@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.570
  Dennis Vreys, ergotherapeut - referentiepersoon dementie
   dvreys@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.523
  Chris Mens, kinesist
    cmens@debekelaar.be
      Telefoon: 011/549.500 (13-17u)
  Heidi Van Hooff, animatie
   hvanhooff@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.526
  Sonja Verhoeven, animatie
   sverhoeven@debekelaar.be
     Telefoon: 011/569.634

Medewerkers Pastorale dienst

  Eliane Agten
   pastroraledb@debekelaar.be
     Telefoon: 011/549.500

Referentiepersoon palliatieve zorg

  Gerrie Kuijpers
     Telefoon: 011/569.633

 
 

Startpagina | Historiek | Bestuur | Opdrachtsverklaring | WZC | Kortverblijf WZC | Dagverzorging NOAH | Dienstverlening Contact
Studenten | Links | Vacatures | Activiteiten | Kwaliteitszorg | Mededelingen | Sitemap